FacebookTwitterinstagram
       

İnsan Kaynakları Stratejisi

 

İnsan Kaynakları Stratejisi


Kurulduğu günden bu yana sektördeki varlığını, müşteri memnuniyetini ve güvenini arttırarak sağlamlaştıran, yeni yatırımlarla kimliğini otomotiv, beyaz eşya, savunma sanayi gibi farklı sektörlerde geliştirerek paydaşlarına farklılıklarıyla değer yaratan, yatırımlarıyla stratejik sektörlerde uluslararası markalar oluşturarak sürdürülebilir büyüme sağlayan Pekiş Otomotiv en temel kaynaklarından birisinin insan kaynakları olduğunun bilinci ile hareket eder.

Sektördeki uzmanlığını genç ve dinamik yapısını koruyarak oluşturan, değer yaratan insan kaynaklarına sahip olma vizyonu ile çalıştığı alanda yetkin, memnuniyeti ve bağlılığı yüksek çalışanlara sahip olma stratejisine yönelik projeler yürütmektedir.  İnsan kaynağı performansını geliştirmek ve stratejilerine uygun olarak yönlendirmek amacı ile Yetkinlik Bazlı Performans Yönetimine geçmek stratejik amaçları arasındadır.

Eğitim faaliyetleri ile mevcut çalışanları hem teknik hem yetkinlik alanlarında geliştirmek üzere eğitim faaliyetlerini planlayarak, görevler arası rotasyon ile bilgileri pekiştirmekte, çalışan ve yönetim arasında amaç birliği yaratarak Kariyer Planlama çalışmalarına kaynak sağlamaktadır.

1
TAKİPTE KALIN
FacebookTwitterinstagram
Pekiş
© Pekiş / 2018 tüm hakları saklıdır.
İLETİŞİM
Malıköy Anadolu O.S.B. 30 Ağustos Caddesi No: 30 Ankara/Sincan
0 312 395 32 57 (PBX)
0 312 395 32 59 (PBX)
0 312 503 20 14
pekis@pekis.com
Ankara Web Tasarım
>